FS SÁDEK - GIOIA BRNO 5:2 (2:2)
branky:Jílek, Nekvida, Navrátil, Švec, Stejskal - Doubravský, Outrata
Sestava Gioia Brno: Kotoul- Jašek, Outrata,Doubravský, Prokeš T., Stoklásek, Pernica, Rudolecký.
Trenér: Prokeš J.

Do tohoto utkání jsme vstoupily opatrně , ale postupem času jsme začali získávat jistotu na své sálovky a díky individualní kvalitě a lepšímu pohybu a napadaní po celém hřišti jsme favoritovi kvalifikace způsobily značné problémy a zaslouženě vedli 2:1 bohužel zlomovým okamžikem bylo vyrovnaní 5 sekund před koncem první půle. Ve druhém poločase byl o něco lepší FS Sádek po brance na 3:2 jsme museli otevřít hru a soupeř nás z brejků ještě 2x potrestal.

GIOIA BRNO - JK TRANS VARNSDORF 3:3 (0:0), penalty 4:3
Branky: Jašek 2x, Doubravský - Mikolášek, Beránek Jaroslav, Beránek Jiří

Toto utkaní se nám příliš nevedlo udělali jsme moře individuálních chyb a několikrát nás musel podržet brankář Kotoul a když už jsme se dostali v první půli do šance tak jsme je trestuhodně zahazovali. Ale i přesto jsme se dostali na začátku druhé půle do vedení díky střele Mary Jaška v dálky ,ale místo aby nás tento gol uklidnil a získaly jsme jistotu jak v prvním zápase tak jsme zhoršily pohyb a začali dělat hrozné chyby v rozehrávce a najednou to bylo 3:2 pro hosty. Vzali jsme Timeout a musel jsem zvýšit hlas že takhle se nebojuje. Kluci si to vzali k srdci a v poslední minutě jsme vydřeli remíze a věděli jsme že pokud chceme v posledním zápase o něco hrát tak musíme vyhrát v penaltách tam doslova čaroval Zdena Koutoul když chytl první 2 a tím nás nasměroval k druhému bonusovému bodu.

GIOIA BRNO - FK ADRIA NOVÝ BOR 3:3 (1:0) penalty 5:3
Branky: Doubravský, Pernica, Prokeš - Kadlec 3x
Sestava Gioia Brno: Kotoul- Jašek, Outrata,Doubravský, Prokeš T., Stoklásek, Pernica.
Trenéři: Prokeš J. a Rudolecký

Toto utkání se mi hodnotí hrozně těžce ale musím ho zhodnotit. všichni jsme věděli před utkáním , že jedině výhra za 3 body nás posune do Ligy právě na úkor Adrie. A taky jsem do toho utkání tak vstoupily zlepšená defenziva aktivita dobrý přístup i napadaní a zaslouženě jsme se dostaly do vedení bohužel další tutovky jme zahodily. Do druhé půle jsme opět vstoupily aktivně a obrovskou příležitost spálil Prokeš Tomáš když postupoval sám na brankáře ale netrefil bránu i přesto jsme se dostali do vedení 2:0 po brance Pernici. Bohužel hned za minutu jsme inkasovali ale vedení jsme si vzali hned po rozehrávce zpět kdy jsme zahráli signál a vedli jsme 3:1 a do konce zbývalo 6 minut a vypadlo vše podle našich představ bohužel se ukázalo jak může být hranice mezi úspěchem a neúspěchem tenká 4 minuty před koncem propadl na půlce Tomáš Prokeš a hostující Kadlec dal Adrii naději 3:2 a nebylo všemu konec. Po našem Timeoutu 3 minuty před koncem kdy jsme si řekl že nesmíme dat soupeři ani trochu prostoru jsem inkasovali po rohovém vhazování kdy se nedomluvil Prokeš s Pernicou a neobsadily Kadlece a ten z voleje z 10 metrů trefil přesně a vyrovnal. A nám zbyly oči jen pro pláč. V penaltovém rozstřelu jsme si připsali bod navíc a skončily jsme třetí.

Všem hráčům,pořadatelům,organizátorům,rozhodčím a soupeřům bych chtěl poděkovat a popřát mnoho úspěchů,štěstí v dalších utkáních, ale na jednu věc bych chtěl upozornit neprofesionální chování trenéra FS Sádek který během poločasu našeho klíčového zápasu s Adrii přijde za naším hráčem Bohumírem Doubravským pro telefonní číslo z důvodu že by o něj měla zájem Polička mi přijde opravdu zarážející!
Jinak si myslím že i přes nepostup jsme neudělali špatné jméno Brněnskému futsalu.