Pískovna Černovice - FC GIOIA BRNO 2:6(1:1)

21. Kolo SIMOST SUPERLIGY 11.4.2010 Hřiště Chalabalova

Rozhodčí: Lukáš Jurča

Sestavy a statistiky utkání:

branky:15' Kysela Vítězslav 57' Nos Micahl- 13' Kubala David 36' Lerch Stanislav 45' Chládek Libor 50' Chládek Libor 52' Chládek Libor 56' Lerch Stanislav

karty: 15' Nos Micahl60' Kysela Vítězslav -12' Chládek Libor

Sestavy:

Gioia:Prokeš Jakub -Bárta Vítězslav Chládek Libor Kotoun Lukáš Kříž Martin Lerch Stanislav Pernica Radomír  Prokeš Michal Kubala David

Pískovna Černovice: Hladký Michal - Bečva ZdeněkKrištof JanKřemeček RadekKysela VítězslavNos MichalOndřík DavidVojtíšek Roman

Nejlepší hráč Gioii:  Pernica Radomír

Po zápase:

V nedělním večeru nás čekal tým Pískovny , který poslední 2 utkaní prohrál kontumačně kvůli administrativním problémům. Po dvou vítězstvích a vědomí že Protection prohrál nám situace velela vyhrát a také jsme podle toho začali silný nápor hosté jen stěží bránily. Ale branku se nám podařilo dát až ve 13. minutě po chytré střele Davida Kubaly. Bohužel vedení jsme dlouho neudrželi kapitán Chládek na místě posledního si nechal vzít míč a hostující Kysela nedal Prokešovi šanci bohužel Chládek při snaze chybu napravit nakopl soupeře a za to dostal žlutou kartu svou čtvrtou v této sezoně. Stavem 1:1 skončil i poločas. V této době jsme věděly že Pískovna má ve svých řadách hráče „načerno“ ale po chvíli debat jsme se rozhodly že to vyhrajeme sportovní cestou .Do vedení a klid do našich řad vnesl Lerch a definitivně jsme zápas zlomily v rozmezí 45.min – 52 . min. kdy jsme soupeři zasadily 3 branky nejdříve Prokeš M., poté 2 x Chládek jedu proměnil z penalty po faulu na Prokeše.Bohužel v těchto chvílích už soupeř svou hrou přeháněl všechny meze to že hráč Kysela dohrával každého našeho hráče po odehrání byl vrchol ,ale přidaly se i ostatní co nesnesly že je můžou porážet 20 letí borci a sudí místo aby trestal tak jen zakřiknutě přihlížel. Náš další gol bych označil za velice kuriozní Standa Lerch od našeho vápna vracel míč domácímu brankaři  ale nakopl ho dosti do výšky a brankáři propadl do branky. Toto domácí rozezlilo a začal nespočet hádek mezi oběma lavičkami a fanoušky. Bohužel 2 minuty před koncem domácí Krištof neunesl nějakou poznámku od našeho vykartovaného přihlížejícího spoluhráče Macka a vyrazil si to vyříkat směrem k naší lavičce mezitím stihl zahodit i rozhodčího Jurču naštěstí na lavičce se hráči našeho hráče zastaly a k žádnému fyzickému kontaktu nedošlo ze strany Krištofa ale vše za něj vzal Kysela který žduchl do Chládka a poté hodil míč po rozhodčím Jurčovy po tomto incidentu rozhodčí Jurča zápas ukončil.