Nedeka Brno - FC GIOIA BRNO 1:5 (1:2)

19. Kolo SIMOST SUPERLIGY 4.4.2010 Hřiště Arménská

Rozhodčí: Filip Juda

Sestavy a statistiky utkání:

branky: 4' Šťastný Daniel - 8' Kubala David 14' Kříž Martin 41' Kubala David 49' Kubala David 59' Chládek Libor

karty: 0

Sestavy:

Gioia:Prokeš J.- Bárta,Outrata,Kubala,Chládek (K),Kotoun, Kříž, Pernica

Nedeka Brno:  Jiránek- Kaláb M., Kaláb V., Krontorád, Nevěděl, Novák, Štastný,Tlach

Nejlepší hráč Gioii:  Kubala David

Po zápase:

Do tohoto zápasu jsme opět vstupovaly jako papírový favoriti. Představily jsme nového hráče bývalou oporu týmu Noem Arch Romana Outratu. Ještě než jsem se stačily v utkání rozkoukat tak jak je u nás zvykem jsme prohrávaly 1:0 po průniku přes 3 naše hráče se trefil Šťastný. V naší sestavě  jsme ale před utkáním udělaly jednu změnu a to že jsme Davida Kubalu vysunuly do útoku a to se nám naštěstí dnes vyplatilo. Hned za 3 minuty David pohotově proměnil nájezd a do přestávky se ještě trefil Kříž. Ve druhé půli jsme jednoznačně utkání ovládly a přidaly další 3 branky. A zaslouženě jsme vyhrály 5:1.