FC GIOIA BRNO - Orel Bohunice 6:4 (3:3)

20. Kolo SIMOST SUPERLIGY 11.4.2010 Hřiště Chalabalova

Rozhodčí: Filip Juda

Sestavy a statistiky utkání:

branky: 5' Macko David 14' Chládek Libor 22' Chládek Libor 52' Bárta Vítězslav 60' Prokeš Michal 60' Macko David - 2' Surynek Martin 19' Surynek Martin 28' Surynek Martin 36' Surynek Martin

karty: 16' Outrata Roman23' Macko David- 39' Surynek Martin

Sestavy:

Gioia:Prokeš J.- Bárta,Outrata,Kos,Chládek (K),Kotoun, Macko, Prokeš M.

Orel Bohunice:  Bočánek- Brychta, Kubíček, Kučera , Presl, Skoupý , Surynek,  Zezula

Nejlepší hráč Gioii:  Chládek Libor

Po zápase:

V nedělním večeru se čekal velice těžký zápas, toto utkání bylo zařazeno mezi 3 šlágry kola které se o tomto víkendu hrály. Bohužel jak je klasické proti nám se Orel sešel v plné sestavě nechyběl mozek týmu Presl a kanonýr Surynek nejlepší hráči hostů. V utkání jsme opěk jak už je u nás běžné velice rychle prohrávaly, ale opět se nám podařilo poměrně rychle srovnat a jit  i do vedení, utkání ve vysokém tempu, akce se střídaly jak na běžícím pásu a poločas skončil 3:3. Po deseti minutách se Orel ujal vedení 4:3 a svou čtvrtou branku dal Surynek, poté se hrál hodně otevřený fotbal, hosté čekaly na brejky domácí se snažily jak mohli aby otočily ale štestí jim nepřálo Kotoun tefil tyč a další šance zůstaly nevyužity. Hosté hrozily z brejků naštěstí golman Prokeš ve druhé pulce chytl 3 dobré šance hostů a na to hosté doplatily nejdřív vyrovnal 10 minut před koncem Bárta, když už se blížil zápas do konce tak po krásné kombinaci do prázdné uklidil Prokeš Michal, aby toho nebylo málo v nastaveni utekla dvojce Macko- Chládek, Macko naznačil přihrávku a uklidil sám úplně do prázdné branky a ukončil toho utkání šestou brankou.