25.kolo očima prezidenta:

23.05.2010 21:34

branky:6' Prokeš Tomáš 33' Macko David 45' Lerch Stanislav 50' Chládek Libor 54' Chládek Libor- 1' Pohorelec Andrej 3' Pohorelec Andrej 13' Hašek Jaroslav 27' Hanák Jakub 41' Klíma Martin

karty: 23' Macko David30' Chládek Libor43' Prokeš Jakub60+3' Prokeš Tomáš - 30' Hanák Jakub 56' Klíma Martin

Sestavy:

Gioia: Prokeš Jakub- Chládek LiborLerch StanislavMacko DavidPernica RadomírProkeš TomášRyšánek PetrKubala DavidSedláček Matěj

Rebešovice: Hanák Jakub Hašek Jaroslav Klíma Jan Klíma Martin Pohorelec Andrej Pohorelec Jozef Polák Michal Světlík Tomáš Zeman Přemysl Popelka David

Nejlepší hráč Gioii:  Chládek Libor

Po zápase:

Den po utkání s PROTECTIONEM  nás čekal další přímý souboj se soupeřem o 5 . místo. Bohužel nám vůbec nevyšel úvod zápasu a ve 3.minutě jsme už poprohrávali 2:0 po tom co nám dvakrát utekl elitní střelec Rebešovic A.Pohorelec. Ale v 6.minutě stihl snížit Prokeš T. po této brance jsme si všichni marně myslely že to půjde samo a ono ejhle ne a soupeř nám z dalších dvou brejků dal 2 branky a vypadalo to že to bude vše zajímavého ale o spestření se postaral Rebešovický Hanák který v přerušené hře napadl Chládka a byl po pravu vyloučen přesilovku jsme nezahali špatně ale bez golového efektu. Do druhé pulky jsme vstoupily s taktikou že Tomaš bude hrát klasickou futsalovou hrušku a začali jsme tim soupeře hodně přehrávat a táké z této taktiky snížily když prokeš sklepl na Macka a ten z jedné umístěně k tyči proměnil. Ale bohužel v 41. minutě udělal obrovskou hrubku golman Prokeš a soupeř opět odskočil na rozdíl 3 branek. Ale tým ukázal ohromnou bojovnost a boj o republku nevzdal nejdřive snižl Lerch poté propalil odražený míč Chládek a tento hráč po přihrávce Lercha vyrovnal šest minut před koncem. Poté jsme se hodně poblaznily a malem na to dojely po chybě na půlce se na golmana Prokeše řítila bratrská dvojce Pohorelců ale Andrej místo do branky míč uklidil vedle. Náš tým mohl v poslední minutě rozhodnout kdy vyborně technicky vybavený Lerch se zbavil neobratného Klímy a nachystal před branu Sedlačkovy ale ten trefil vyborneho Popelku.Bohužel po tomto vysledku nemame osud ve svych rukach a musime doufat že nefotbalové Rebešovice ktere umí hrát pouze zákeřně!!! ztrati a nepostoupi na mistrovství.Ještě zmínka k sudímu Judovy toto utkání hrubě ovlivnil nezvládl ho a po utkaní ještě nepravem vyloučil Tomáše Prokeše ktery mu řekl že Klíma za ty zákroky co předvadí patří do kriminálu a ne na fotbalové hřiště!!!