16.Kolo očima prezidenta:

16.03.2010 21:27

branky: 44' Lerch Stanislav 51' Chládek Libor - 18' Nemuchovský Marek 54' Sládek Filip

karty: 48' Bárta Vítězslav(ŽK) 58' Prokeš Jakub(ŽK)

Sestavy:

Gioia:Prokeš J.- Bárta,Pernica,Sedláček,Mudruněk,Chládek (K)- Kříž,Kubala,Ryšánek,Prokeš M.,Lerch

Srbská:Štrof - Jašinský, Pechura - Motyčka, Sládek, Knee, Nemuchovský, (Vašek)

Nejlepší hráč Gioii: Lerch Stanislav

Po zápase: Do utkání jsme vstupovali jako papírový favorit, ale bohužel jsme tuto roly nepotvrdily. Od začatku jsme nastoupily aktivně ale bez větší šance. Hosté byly da se řict bezzubí ale z tlaku co jsme měli jsme si nevytvořily nic než pár nepřesných střel. A bohužel po chybě Víťi Bárty jsem dostaly branku z brejku. Do druhé půle jsme vstoupily opět velice aktivně a začali jsme jednoznačně soupeře přehrával ale bohužel i když jsme otočily na 2:1 nemužeme vyhrát když 5x!!! mineme odkrytou bránu a i proto přišel trest a to 3. minuty před koncem. I tak v poslední minutě jsme měli na noze gol ale opět jsme do prázdné nedaly. Musíme si vzít z tohoto utkání ponaučení a jít dále.